SK Tähe sai möödunud nädalal oma mängu käima

Nädalavahetusel pidas SK Tähe esindusmeeskond järjekordse Eesti meistriliiga kohtumise, kus vastaseks olnud Sparta Team Automaailm pidi tunnistama Jõgeva meeskonna suurt ülekaalu.

Head uudised jõudsid JSK Selver/Tähe fännideni juba möödunud nädala keskel, mil klubi juhtkond teatas, et jalaoperatsioonist taastunud Pavel Semenov jätkab käimasoleval hooajal mängimist SK Tähe esindusmeeskonnas. Semenov lõi kaasa ka laupäeval võõrsil peetud kohtumises meeskonna Sparta Team Automaailm vastu.

Kohtumine algas kohe Tähe pressinguga, avavärav sündis juba esimesel minutil, mille realiseeris Lauri Hõimu söödust Erkko Nurmoja. Esimesel kolmandikul lisas Timmo Zimmermann JSK Selver/Tähe kontole veel kaks väravat, puhkama mindi seisult 3:0.

Ka teine kolmandik möödus Jõgeva meeskonna dikteerimisel. Kaks resultatiivset söötu andis Mario Paulus ning need vormistasid väravateks Targo Treial ja Merlis Kärson. Viimasele vaheajale mindi juba Jõgeva meeskonna 5:0 eduseisult. Viimast kahtekümmet minutit alustasid samuti edukalt Jõgeva mängijad. Kolmandiku esimesel poolel lisasid Jõgeva võistkonna kontole kumbki ühe värava Erkko Nurmoja ja Lauri Hõim.

Viiekümne esimesel mänguminutil said ka vastased oma väravatearve avatud, mil Margus Kase viskas avavärava. Siiski ei peatanud see Jõgeva meeskonna hoogu ning viimaks löödi Sparta värav tihedalt palle täis. SK Tähe võitis kohtumise 10:1. Jõgeva meeskonna parim mängija oli sel korral Lauri Hõim, kes viskas mängu jooksul kaks väravat ning andis ühe resultatiivse söödu. Kohtumises sai resultatiivsuspunkte ka äsja meistrivõistluste karusselliga liitunud Pavel Semenov, kes andis kohtumises kaks resultatiivset söötu.

Edukas nädalavahetus oli ka Jõgeva Selver/Tähe duubelmeeskonna jaoks, sest esiliigas suudeti võita Eesti Maaülikooli võistkonda. Kohtumine lõppes tulemusega 8:5. Resultatiivsed selle kohtumises olid Keijo Kalm, Erki Teder, Sander Lehtme, Sten Voog, Siim Selgis, Sven Uue ja Kaspar Virkus.