SK Tähe naiskond osaleb taas meistrivõistlustel

Alates algavast hooajast alustab pärast paariaastast pausi uuesti Eesti meistrivõistluste hooaega SK Tähe saalihokinaiskond, kus vanade tegijate kõrval ka uusi liikmeid.

SK Tähe saalihokiklubi juhtkond otsustas algavast hooajast Eesti meistrivõistlustel osaleda ka naiskonnaga. Klubi juht Marko Saksing tunnistas, et mõte tekkis juba kevadel, mil trennis käis üsna palju tüdrukuid.

Siiski pole praeguseks veel täielik koosseis kirjas. Saksingu sõnul on  vanadest olijatest naiste võistkonnas alles kuni kuus liiget. Mõned veel kahtlevad ja mõtlevad. Veel rääkis klubi juht, et palju on uusi ja noori saalihokihuvilisi, kellega saaks  osaleda ka nooremate vanuserühmade võistlustel. Veel pole selge, kes SK Tähe naisi edaspidi treenima hakkab.

Eesti meistrivõistluste hooaeg neidude saalihokis saab alguse oktoobri lõpus või novembri alguses. Praegu pole täpne hooaja plaan teada, sest kalendri koostamine veel käib. Eesti meistritiitlile võistlevad kuus naiskonda: Saku Fortuna, EMÜ SK, Tamsalu EBE, Sparta, Kuusalu Eluterve Naine ja Jõgeva SK Selver/ Tähe.

Kõrgetest eesmärkidest on Marko Saksingu arvates veel vara rääkida. “Eks esimene hooaeg on õppimise koht. Loodame ikka mõne võidu saada. Play-off– koht oleks juba super,” lisas ta. SK tähe tütarlapsed on tulnud Eesti meistriks aastatel 2002 ja 2004. Aastal 2005 saavutas SK Tähe naiskond Euroopa Karikavõistlustel 12. koha.

Kõik saalihokihuvilised tüdrukud on treeningule oodatud.  

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus