SK Tähe esindusmeeskonnale järjekordselt pronksmedal

Teist aastat järjest on JSK Selver/Tähe esindusmeeskond jäänud Eesti meistrivõistluste finaalist eemale, siiski suudeti pronksimängus TTÜ spordiklubi võistkonda võita.

Selle aasta saalihoki meistrivõistlused pakkusid nii mõnegi üllatuse. Ebameeldiv oli muidugi seik, et üheksakordne meistrivõistluste võitja Jõgeva Tähe ei suutnud endale teist aastat järjest finaalikohta kätte võidelda. Teise suure üllatusepommi õhkas aga esimese poolfinaalseeria 3:1 võitnud Saku Fortuna võistkond, kes lõpetas põhiturniiri alles neljandana. Seega on  praegu finaalis vastamisi tiitlikaitsja ja Jõgeva Tähe poolfinaali vastane SK Augur ning üllataja Saku Fortuna. Momendil on finaalseeria 2:0 Auguri kasuks.

Tähe pidas kolmanda koha kohtumise SK TTÜ/team Exel vastu, kes üllatuslikult jäi poolfinaalis alla praegu finaalikoha eest võitlevale SK Saku/Fortunale. Pronksimäng kulges Tähe jaoks sujuvamalt kui seljataha jäänud poolfinaali kohtumised. Mäng algas Tähe jaoks positiivselt, esimene kolmandik lõppes 4:1 nende kasuks. Teine kolmandik enam nii edukas ei olnud, siiski jäi selle lõppedes Tähe eduseisuks 6:4, millega kohtumine ka lõppes, sest mängu viimase kahekümne minuti jooksul kumbki võistkond väravani ei jõudnud.

Pronksimängu kohtumises lõid ühe värava Tanel Soidla, Valery Maslov, Sven Uue ja Pavel Semenov. Kaks väravat suutis Tähe mängijatest visata  Ilmar Niitov. Kohtumise parimaks mängijaks nimetati Tähe võistkonnast Sven Uue, kes lisaks ühele visatud väravale tegi kogu mängu jooksul ära palju lobitööd. Meistrivõistluste resultatiivseim mees on Tähe ründaja Pavel Semenov, kes kogus kahekümne kahe mängu jooksul seitsekümmend viis resultatiivsuspunkti. Esikümnesse mahtusid resultatiivsuselt ka Valery Maslov ja Mario Paulus.

Pronksmedalid võitsid väravavahid Rainer Kalde, Gerno Rebane, Tõnis Vähi ja Marti Rebane, Sven Uue, Sten Veskis, Keio Kanna, Nikolai Roop, Raul Kivi, Marko Saksing, Raido Moor, Lauri Hõim, Hannes Pagi, Mario Paulus, Alari Pagi, Kaido Ingver, Nikita Bõstrov, Ilmar Niitov, Tanel Soidla, Toomas Peterson, Jüri Narits, Vaiko Vadi, Valery Maslov, Targo Treial, Erkko Nurmoja, Margus Guss, Pavel Semenov, Siim Sommer, Tammi Kivi, Timmo Zimmermann, Siim Selgis, Kaspar Virkus, Sander Lehtme ja Hans Kristjan Nurmik.