SK Nooruse mehed jäid oma turniiril napilt esikohast ilma

Möödunud laupäeval peeti spordihoones Virtus jalgpalliturniir Noorus Cup, kus SK Noorus 96 täiskasvanute meeskond sai küll finaali, kuid seal jäädi alla SK-10 meeskonnale ning turniir lõpetati teise kohaga.

Meeskondadele mõeldud Noorus Cup’il osales kaheksa võistkonda üle kogu Eesti. Korraldajaklubi SK Noorus oli esindatud kahe koosseisuga, lisaks esindusmeeskonnale võttis turniirist osa ka Nooruse poiste võistkond, kes pakkus ka teistele võistkondadele kõva konkurentsi ning hakkas mängudes kõvasti meestele vastu.

Alagrupi mängud kulgesid SK Nooruse esindusmeeskonnale üsna libedalt. Kõige suurema skooriga võideti FC Kuremaad, mil mängutulemus jäi Nooruse kasuks 11:0. Jagu saadi ka SK Tääksist ning Ambla meeskonnaga mängiti viiki. Teises alagrupis oli võitmatu SK-10 Premium võistkond, kes alistas kõik kolm vastast. Kõige tulisem mäng oli  võistkonnal SK-10 Reimi jalgpallikooli meeskonnaga, mis lõppes seisuga 3:2. SK Nooruse poiste koosseis ei võitnud alagrupis küll ühtegi kohtumist, kuid siiski suutsid nad lüüa ühe värava Reimi võistkonnale ning ühe ka SK-10 Premium võistkonnale.

Poolfinaalis oli SK Noorus I koosseisu vastaseks Martin Reimi jalgpallikooli võistkond. Poolfinaali kohtumine oli äärmiselt põnev, sest viimase minutini oli seis 3:3 viigis. Võiduvärava suutis realiseerida Mario Tikerberi neli sekundit enne kohtumise lõppu. Teises poolfinaalis oli SK-10 vastaseks SK Tääksi. Kohtumine lõppes 4:1 SK-10 Premiumi kasuks.

Finaalis olid vastamisi poolfinaalide võitjad SK Noorus ja SK-10. Pingelises kohtumises jäi siiski peale Tartu klubi SK-10. Mängu ainukese värava lõi Georgi Ivanov. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati samuti SK-10 mängija Lauri Ott. Parima väravavahi tiitli noppis siiski korraldajameeskonna puurilukk Karli Kütt. SK Nooruse treener Igor Orlov jäi turniiri ja enda võistkondade esinemisega rahule. Kuigi noorte kooseis jäi sel korral viimaseks, kiitis treener Orlov ka poisse, kes andsid meeste võistkondadele kõva lahingu. 

<p />

Noorus Cup’i paremusjärjestus 

1. SK-10 Premium

2. SK Noorus 96 I

3. M. Reimi JK

4. SK Tääksi

5. Ambla vallameeskond

6. FC Kuremaa

7. Klubi Trehv

8. SK Noorus 96 II

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus