SK Noorus-96 tõusis ainuliidriks

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel alistas Jõgeva SK Noorus-96 möödunud laupäeval II liiga liidrite omavahelises mängus 8:4 (1:2) Rõuge Saunamaa ja jätkab täiseduga.

Mängu algus oli Noorusele raske, sest avapoolajal jäädi kahel korral kaotusseisu ning vaheajale mindi 1:2 seisul. Kui mängu lõpuni jäi veel kümme minutit, juhtisid külalised 4:3, aga siis saabus murrang.

Peamist rolli kandis selles Jõgeva meeskonna esinelik, kes skooris ja hoidis vastast pinge all. Viimase kümne minuti jooksul löödi vastasele viis vastuseta väravat ning tähtis kohtumine võideti 8:4.

Kaks väravat lõi Jõgeva kasuks Mairo Tikerberi, korra olid täpsed Stenver Kleimann-Leimann, Andro Lepp, Margo Parkala ja Kaarel Põldma. Koguni kahel korral aitas jõgevalaste rünnakud väravaga lõpetada omaväravad löönud Kert Joakit.

FC Jõgeva Wolves kaotas aga pühapäeval Virtuses peetud esiliiga mängus 4:10 (4:5) Sillamäe JK Dinale. Mängu alguses domineerisid „hundid”, juhtides 3:1 ja 4:2. Vahetult enne poolajale minekut asusid aga esmakordselt 5:4 juhtima külalised. Teisel poolajal lõidki väravaid ainult Sillamäe mängijad ja võitsid lõpuks 10:4.

Wolvesi poolt tegid skoori Igor Pavlov kahel ja Anton Mašnistov ning Martin-Gert Pärli ühel korral.