SK Noorus 96 taaskord võidukas

Pühapäeval jätkus Jõgeva jalgpallurite võitude seeria, kui Kambjas alistati Tartu SK10 Premiumi jalgpalliklubi seisuga 2:0.

Mängupilt kujunes oodatult võrdseks, nagu on olnud ka varasemad kohtumised kahe võistkonna vahel. Mõlemad meeskonnad otsisid võimalusi lüüa väravaid ning kaitses ei istunud kumbki. Ohtlikke olukordi jagus mõlema värava alla. Siiski oli külalismeeskond see, kes suutis juhtima minna, kui Kristjan Kuldmägi lükkas peaga väravaks Timo Oleski hea tsenderduse. Lahtise mängu poolaeg sellise skooriga lõppeski.

Teisel poolajal andis Jõgeva meeskond järele ning pani rõhku rohkem kaitsele ning kontrarünnakutele. Taaskord oli võimalusi mõlemal meeskonnal, kuid väravavahid olid tasemel. Päris mängu lõpus suutis Kuldmägi lüüa oma teise värava ning sellega võidu kindlustada. Vahepeal oli Kuldmägi liigse protestimise eest saanud ka hoiatuskaardi.

Tänu võidule tõusis SK Noorus 96 EMV III liiga lõuna tabelis koha võrra ning asetseb nüüd seitsmendal tabelireal. Sel pühapäeval võõrustatakse Jõgeva linnastaadionil Tartu FC Faunat. Kohtumine algab kell 12.00.

Nooruse järelkasv jäi alla SK10-le

Jõgeva SK Noorus 96 noortemeeskond kaotas Eesti noorte MV oma vanuseklassis Tartu SK10 Premium eakaaslastele 4:0. Kuigi seisust seda välja ei loe, oli mäng täiesti võrdne ning SK10 kasutas paremini ära oma võimalused. Järgmisena kohtutakse võõrsil Põlva FC Lootosega. Noorus on D1 V alagrupis IV kohal.