SK Noorus-96 langes viimaseks

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste III liigas mängiv Jõgeva SK Noorus-96 kaotas möödunud laupäeval kodus 1:2 (1:1) Sillamäe FC NPM Silmetile ja langes oma tsoonis 12 meeskonna konkurentsis viimasele kohale.
Jõgeva aleviku heal muruväljakul toimunud mängus jäi Jõgeva juba 6. minutil ilmsüütust olukorrast sündinud väravast 0:1 taha. Kuid
13. minutil õnnestus Lauri-Robert Indusel pea väravajoonelt lüüa viigivärav. Edasises mängus oli kerges ülekaalus Jõgeva. Kahel korral tabas pall isegi Sillamäe värava põiklatti, kuid skoor ei muutunud.
Teisel poolajal jäi Nooruse meeskond 60. minutil väljakule kümnekesi, kui mängust eemaldati Märt-Indrek Sirkas. Kakskümmend minutit hiljem oli külalistel kasutada penalti, mille realiseeris väravaks Aleksander Kulik.
Siiski avanes Noorusel veel võimalus viigistada, sest kolmandal üleminutil teeniti
penalti. Paraku ei suutnud Jürgen Hiljurand seda aga realiseerida ja lõpuvile tähistas Sillamäe 2:1 võitu.
Nii on Jõgeva meeskond viie mänguvooruga teeninud vaid kaks viigipunkti ja sellega ollakse Ida-tsoonis kindlalt viimasel ehk 12. kohal. Sellist positsiooni ei hoidnud meeskond isegi II liigas mängides mitte kunagi. Taaskord oli meeskonnal koduses mängus kasutada vaid kolm vahetusmängijat.