SK Mustvee võitis naiste esiliigas esikoha

Laupäeval Kehras peetud mängudega jõudis lõpule Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniir. SK Mustvee alistas finaalkohtumises kindlalt 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) Kuusalu naiskonna Eluterve Naine.

Avakolmandiku võitis SK Mustvee Katrin Jermoškini ja Reili Toominga väravatest 2:0 ning teisel perioodil suurendas Reili Tooming vahe kolmeväravaliseks.

Põhiturniiril korra Kuusaluga ka 2:2 viigistanud Mustvee naiskond seekord midagi juhuse hooleks ei jätnud ning nende surve jätkus ka otsustaval kolmandikul. 37. minutil viskas Reili Tooming tiimi neljanda ning enda kolmanda värava, kolm minutit hiljem viis Kristina Pint Mustvee juba 5:0 ette.

Põhiturniiri teise kohaga lõpetanud Kuusalu Eluterve Naine finaalis auväravata siiski ei jäänud, 48 sekundit enne lõpuvilet lendas väravavõrku Aili Arro vise. 5:1 eduseis Mustvee naiskonda siiski ei rahuldanud ning 25 sekundit hiljem tegi Sigrit Jermoškin kohtumise lõppseisuks 6:1.

Mullu meistriliigas neljanda kohaga lõpetanud Mustvee naiskond võitis tänavu esiliigas kümnest kohtumisest üheksa.

Esiliiga meistriks tulnud naiskonnas mängisid Anastasia Sokolova, Katrin Kaarama, Hanna Alberi, Heile-Liise Roone, Kristina Pint, Kätlin Kaarama, Sigrit Jermoškin, Reili Tooming, Merili Pärn, Katrin Jermoškin, Mari-Ann Katariina Sklave, Nicole Vingertšuk ja Sandra Sagar, naiskonna treener oli Janek Romanovitš.

Esiliiga lõplik paremusjärjestus: 1. SK Mustvee, 2. Kuusalu Eluterve Naine, 3. Arenculle, 4. Finnish Flash, 5. Järva-Jaani.

Lõpule jõudis ka naiste meistriliiga turniir. Finaalseerias alistas EMÜ SK 3:0 SK LINK/Saku. Kolmanda koha sai tiitlikaitsja Sparta Spordiselts, järgnesid Angry Pigs ja Kaitseliidu Rapla malev. Endistest Jõgeva SK Tähe mängijatest tulid Eesti meistriks Teele Randoja ja Eneli Vadi, hõbeda võitis Riin Buddell ning pronksi Hanna-Riin Guske ja Jane Suvvi.