SK Mustvee naiskond püsib tiitliheitluses

Eesti saalihoki naiste meistrivõistluste esiliigas jätkab edukalt SK Mustvee naiskond, kes teenis möödunud pühapäeval Tartu etapilt kaks võitu ja püsib esikoha konkurentsis.

Tartus Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud etapil mängiti tabeli neljanda tiimi Järva-Jaani ja liidernaiskonna Arencullega.

Mäng Järva-Jaaniga kujunes väga tasavägiseks. 7. minutil viis Stella-Maria Link Järva-Jaani 1:0 juhtima. Viigiväravani jõudis Mustvee teisel kolmandikul, kui 24. minutil oli täpne Reili Tooming, kelle jaoks oli see käimasoleva hooaja üheksas värav. Pingelises mängus pidid mõlemad võistkonnad vastu võtma mitmeid kaheminutilisi karistusi ning kokku määrati neid 45 minuti jooksul neli. Kaks neist Mustvee mängijatele Sandra Sagarile ja Merili Pärnale. Kohtumine lõppeski seisul 1:1 ning võitja selgitati bullitiseerias, mille võitis SK Mustvee. Seejuures löödi Järva-Jaanile kaks väravat, kus vastaste väravavahi seljatasid Reili Tooming ja Eneli Vadi, kelle arvele ka võiduvärav kirja läks. Mustvee naiskonna väravavaht Katrin Kaarama aga tõrjus kõik vastaste bullitid.

Teises mängus kohtuti liigas liidrikohal oleva Arenculle naiskonnaga. Senisel hooajal vaid korra kaotanud Arencuelle pidi kogu mängu tunnistama Mustvee ülekaalu. Mustvee mängijad vormistasidki head väravaolukorrad kiiresti enda kasuks ning juba 17. minutiks juhiti 3:0. Täpsed olid olnud Reili Tooming, Sigrid Jermoškin ja Kätlin Kaarama. Olgugi et edasises mängus jõudsid kolmel korral väravani ka vastased, siis Mustvee võitu käest ei andnud. Mäng võideti 4:3, kusjuures neljanda võiduvärava autoriks oli Merili Pärn.

Esiliiga põhiturniiri liidrina jätkab endiselt Arenculle, kes 11 mänguga on kogunud 28 punkti. Teisel positsioonil on 12 mänguga 22 punkti kogunud Mustvee naiskond. Edu kolmandal kohal oleva Finnish Flashi ees on kasvanud neljale punktile.

Põhiturniiril on Mustveel mängida veel kolm mängu ning järgmine etapp mängitakse 16. märtsil Kuusalus, kus minnakse vastamisi Finnish Flash naiskonnaga.