SK Mustvee mängis kodumänge Jõgeval

Saalihoki Eesti meistrivõistluste naiste esiliigas mängis meie maakonda esindav SK Mustvee naiskond laupäeval kaks kodumängu Jõgeval. Virtuse spordihoones alistati esimeses kohtumises 4:1 EMÜ SK II 4:1, kuid kaotati liidrikohal olevale Arencullele 3:5.


Avamängus EMÜ SK II naiskonna vastu jäädi küll 0:1 kaotusseisu, kuid lõpuks vormistati turniiritabelisse kindel 4:1 võit. Väravate autoriteks olid Kristina Pint kahel, Brigita Sibrik ja Eneli Vadi ühel korral.

Teises mängus kohtuti liigat juhtiva Arencuelle naiskonnaga. Algus oli hea, sest veel 8. minutil juhiti 2:1. Edasises mängus jäi liidri vastu natuke tugevusest puudu ja lõpuks kaotati 3:5. Mustvee naiskonna poolt tegi Kristina Pint kaks ja Kätlin Kaarama ühe värava.

Naiste esiliigas juhib hetkel turniiritabelit Arencuelle, kes on üheksast mängust kogunud 25 punkti. SK Mustvee on 17 punktiga kümnest mängust teisel kohal. Kolmas on Järva-Jaani naiskond, kes on üheksa mänguga kogunud 16 punkti.

Meeste esiliigas hakkab lõpule jõudma teine finaalturniir, kus mängitakse kohtadele 7.-13. Tabeli kolm esimest meeskonda, kes on pidanud ära kõik kohtumised, on kogunud punkte järgmiselt: 1. Viimsi Kepp 15, 2. KAMA2 12, 3. SHK Jõgeva Lootus 11 punkti. Jõgeva meeskonnast võib aga veel mööduda hetkel 4. kohal olev Sinimäe klubi, kes on kogunud 9 punkti, kuid kellel on üks mäng veel pidamata.

Meistriliigas peab Jõgeva Tähe/Olivia esindusmeeskond oma järjekordse mängu eeloleval laupäeval, 23. veebruaril kell 18 koduses Virtuse spordihoones, kui vastaseks on TalTechi meeskond. Seni on sel hooajal mängitud omavahel kolmel korral ja kõik mängud on võitnud Tallinna klubi. Loodame, et laupäeval läheb Tähel koduseinte toetusel paremini.

VOOREMAA  

blog comments powered by Disqus