SK Mustvee kindlustas liidrikohta

Laupäeval Tapal toimunud Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri kohtumises alistas SK Mustvee Arenculle 3:1 (0:1, 1:0, 2:0).

Mõlema naiskonna skoori avasid endised Jõgeva SK Tähe mängijad. Triinu Saluste viis 9. minutil Arenculle 1:0 juhtima, 27. minutil viigistas eelmisel hooajal EMÜ SK naiskonna koosseisus Eesti meistriks tulnud Eneli Vadi seisu.

Otsustaval kolmandikul viskasid Mustvee mängijad kaks vastuseta jäänud väravat. 34. minutil viis Katrin Jermoškin esiliiga valitseva meistri esmakordselt juhtima, 40. minutil tegi Sandra Sagar lõppseisuks 3:1. Mustvee naiskonna väravavaht Katrin Kaarama tegi kohtumise jooksul 19 edukat tõrjet.

Esiliiga tabeliseis: 1. SK Mustvee 11 p (4 mängust), 2. Arenculle 8 p (4), 3. Finnish Flash 3 p (3), 4. Kuusalu Eluterve Naine 2 p (3), 5. Järva-Jaani 0 p (2).