SK Mustvee jätkas esiliigas võidukalt

Eesti naiste saalihokimeistrivõistluste esiliigaturniiri kolmandas kohtumises alistas SK Mustvee karistusvisete järel Finnish Flashi 2:1.

Möödunud hooajal esiliigas neljanda koha saanud Finnish Flash alistas Kuusalus peetud mängudes esmalt kevadise finalisti, Kuusalu Eluterve Naise 2:1, ning osutas seejärel tugevat vastupanu ka valitsevale meistrile. Mustvee avas kaheksandal minutil Merili Pärna viskest skoori, kuid kolm minutit hiljem viigistas põhiliselt soomlannadest koosnev naiskond seisu. 1:1 viigiseis püsis ka normaal- ja lisaaja järel, karistusviskeid sooritas aga edukamalt Mustvee valla tiim. Võiduvärava viskas Sigrit Jermoškin.

Tabeliseis kahe mängupäeva järel: 1. SK Mustvee 8 p, 2. Arenculle 6 p, 3. Finnish Flash 3 p, 4. Kuusalu Eluterve Naine 1 p, 5. Järva-Jaani 0 p.