Sisusta oma korter vastavalt 2023. aasta trendidele

SISUTURUNDUS

Kodu kujundamine pole kunagi olnud nii põnev kui praegu. Kohti, kust ammutada inspiratsiooni ja ideid on lõputult. Kuidas aga selles info virrvarris kujundada oma elamispind kõige mõnusamalt, käies samal ajal kaasas värskeimate trendidega?

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad sul oma kodu sisedisaini viia järgmisele tasemele.

Keskkonnasõbralikkus 

  1.  aastal on korteri sisustamise trendid liikumas naturaalsete ja jätkusuutlike materjalide poole. Inimesed otsivad võimalusi luua ruume, mis on mitte ainult stiilsed ja kaunid, vaid ka keskkonnasõbralikud.

Kui soovid, et sinu kodu oleks moodne ja ajakohane, vali materjalid ja tooted, mis on valmistatud keskkonnasäästlikult. 

Minimalism 

Teine 2023. aasta märksõna on minimalism. See ei tähenda ainult vähem asju, vaid ka kvaliteetsemaid esemeid, mis on multifunktsionaalsed ja vastupidavad. Kallimad kodumasinad aitavad pikas perspektiivis kokku hoida.. Nutikodu lahendused, nagu tark valgustus ja innovaatilised küttesüsteemid, muudavad sinu elu palju lihtsamaks ning hoiavad kokku igakuiseid kulusid. 

Vali oma mööbel, iluesemed ja kodutehnika hoolikalt, et luua rahulik ja tasakaalustatud õhkkond.

Tark planeerimine 

Kodu sisustamisega kaasnevad paratamatult ka suured kulutused. Et mitte kõiki oma sääste korraga ära kulutada, on mõistlik oma kulud ajastada ning kasutada mõnd maksa hiljem lahendust..

Näiteks, üks viimasel ajal populaarsust koguv lahendus on ESTO krediidiliin. Isikliku krediidiliiniga tasud intressi vaid summalt, mille oma kontole välja kannad ning tagasimaksed saad ajastada paindliku maksegraafiku alusel. ESTO krediidiliini kohta saad rohkem infot lugeda siin – https://esto.eu/ee/kliendile/krediidiliin?lang=et

Värvitoonid 

Värvitrendid on rahustavad ja looduslähedased. Mõtle pehmetele toonidele, nagu beež, hall ja roheline. Needaitavad luua hubase ning stiilse õhkkonna. Esimene suundumus, mida tuleb mainida, on maatoonid. Eriti populaarsed on pruunid värvid mis jätkavad oma domineerimist interjöörides. 

Aasta värviks on prognoositud sirelililla ning trendikad on ka teised roosadnagu virsik ja korall. Samuti on hinnatud kreemjas-soojad valged toonid või hallikas-pruun taupe ning teised pruunid toonid. 

Härjavere punane ja maalähedane terrakota on samuti tagasi tulnud. Põnevaid elemente maalähedasele värvipaletile saad lisada sinakasrohelise või indigosinisega.

Köök ja vannituba 

Köögi ja vannitoa pindade puhul on marmortasapinnad asendunud terratso betooni või mosaiigiga. Köögitehnikas kasutatakse hulgaliselt ka kaasaegseid mugavusi, nagu sisseehitatud tehnoloogia. Vannitoa mööbli osas on trendiks looduslikud materjalid, nagu kivi ja puit, aga ka moodsad detailid nagu vask ja messing, mis loovad luksusliku, kuid samas maalähedase õhkkonna.

Lõpetuseks, ära karda olla julge! 2023. aasta trendid julgustavad inimesi väljendama oma isiklikku stiili ja looma unikaalseid ruume. Kui vajad lisaraha, on ESTO sinu jaoks alati olemas ning aitab sul lisada oma koju erilisi puudutusi, mis peegeldavad sinu isiksust.

 

Samuti julgustame teid lugema artiklit: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120060196/esto-uuenduslikud-makselahendused-aitavad-klientidel-rahavoogusid-moistlikult-hajutada

blog comments powered by Disqus