Siimusti Savikoda sai väärika tunnustuse

Jõgeva valla ettevõtte Siimusti Savikoda OÜ pälvis eduka ettevõtte tunnistuse, mis kinnitab, et 2018. aasta majandustulemuste põhjal kuulub Siimusti Savikoda OÜ kõrge krediidireitinguga ettevõtete hulka.


Aunimetuse omistamisega saadetud dokumendile on kirjutatud, et Edukas Eesti Ettevõtte 2019 tunnistus näitab firma töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele, et tegemist on usaldusväärse ja väga hästi majandatud ettevõttega. Siimusti Savikoda osaühingu juhatuse liige Elsa Kurs ütles, et rahvusvaheliste standardite põhjal välja töötatud ja Eesti turule kohandatud usaldusväärne ja erapooletu krediidihinnang baseerub ettevõtte finants-, majandus- ja maksekommete põhjalikul analüüsil.

„See on tõestus meie panusest Eesti majanduse arengusse ning ausasse ärikultuuri,” lisas ta.  Üldse on Eestis kõrge krediidireitinguga ettevõtteid alla 18 protsendi. Edukas Eesti Ettevõtte on AS Crediitinfo registreeritud kaubamärk, millega on Eesti ettevõtteid tunnustatud alates 2006. aastast.

Elsa Kursi sõnul on firma arvatud ka tööstuspärandi nimistusse. Savitööstus loodi Siimustisse 1886. aastal talupoeg Joosep Tiimani eestvedamisel.

Jaan Lukas

blog comments powered by Disqus