Siimusti alevik oli terve ööpäeva pime

Siimusti alevik oli terve ööpäeva pime, 27. novembril ei põlenud välisvalgustus. Sellega on ühendatud ka suur jõulukuusk. Seekord jäi alevirahval kuuse alla minek ära ja esimese advendi tähistamine nautimata.

Kelle pädevusse kuulub välisvalgustuse sisselülitamine ja kontroll? Palun ka lehes avaldada selle firma telefoninumber. Ootame vabandamist Siimusti rahva ees. Elan Siimustis 1963. aastast ja niisugust asja ei ole minu elu jooksul veel juhtunud.

VALTER RÄSTAS

Siimustis tuli elektrikilbis välja vahetada enamik seadmeid

Siimusti jõulukuuse tuled lülitati tänavavalgustuse ahelas tööle 27. novembri päeval. Õhtul tänavavalgustus ei süttinud. Kuremaa ENVEKO töötaja käis õhtul ja lülitas tänavavalgustuse sisse käsitsi juhtimise reziimil, kuid tulutult. Tuled jäid põlema lühiajaliselt. Kuremaa ENVEKO-t teenindav elektrik oli kõrge palavikuga kodus haige ning sai rikke täielikult likvideeritud 29. novembri hommikul. Eelneval ööl tänavavalgustus töötas ajutise lahendusega. Töö käigus tuli elektrikilbis välja vahetada suur osa seadmeid.

Siimusti tänavavalgustus on korduvalt langenud kohalike “huviliste” ohvriks, kes on vandaalitsenud elektrikilpide kallal ja nende uksi lahti murdnud ning seadmeid kahjustanud. Sellel sügisl juba neli korda. 2015. aasta sügisel lükati isegi ümber kaks madalat tänavavalgustuse posti. Sellised toimingud tekitavad ebameeldivusi kohalikele elanikele ja täiendavaid kulutusi tänavavalgustuse haldajale. Pimenedes tänavavalgustuse mitte süttimisel palume helistada Kuremaa ENVEKO telefonil 5077629.

Vabandame ebameeldivuste pärast.

MATTI TSAHKNA, Kuremaa ENVEKO projektijuht

blog comments powered by Disqus