Sihtasutust Põltsamaa Sport hakkab juhtima Margus Metsma

Põltsamaa on olnud Margus Metsamale pidevalt kodulinnaks. Pärast Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna lõpetamist ausus ta tööle Põltsamaa Keskkooli kehalise kasvatuse õpetajaks. Hiljem asus ta rakendama oma võimeid eraettevõtluses ja temast sai päästeveste valmistava firma Tinatex juhataja.

?Nõustusin ettepanekuga hakata Sihtasutuse Põltsamaa Sport juhatajaks, sest teadsin, et selles asutuses on tublid ja võimekad töötajad, nii treenerid kui ka administraatorid,? ütles Metsama.

?Spordielu korraldamise üksikasjad vajavad veel läbimõtlemist. Kõige olulisemaks pean seda, et Põltsamaa ja selle ümbruse elanikud saaksid tegeleda võimalikult paljude spordialadega ning tervislikult oma vaba aega sisustada,? lausus SA Põltsamaa Sport vastne juhataja, kes ise on alates 3. klassist mänginud võrkpalli ja tegelenud ka kergejõustikuga.

Margus Metsma märkis, et eelmisel aastal valminud Felixhalli on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilased ja linna ja ümbruskonna elanikud hästi omaks võtnud. ?Oleks meeldiv, kui siia leiaksid sagedamini tee ka tervisesportlased. Kindlasti on võimalik korraldada spordihoones ülevabariigilisi ja rahvusvahelisi võistlusi. Näiteks osalesid hiljutisel noorte võrkpalliturniiril ka võrkpallurid Läti sõpruslinnast Skrundast.?

Enne Felixhalli valimist kasutati Põltsamaa sportimiseks põhiliselt endist EPT võimlat. ?Ma leian, et selles hoones peaks olema võimalik sporti teha ka tulevikus,? avaldas Metsma.

Spordijuht märkis, et ta hoiab ka edaspidi jõudumööda silma peal firma Tinatex tegevusel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus