Sihtasutuse Põltsamaa Lossi Arendus nõukogu juhib Andres Vään

Sihtasutuse Põltsamaa Lossi Arendus nõukogu valis esimeheks Andres Vääna, kes on ka Põltsamaa linnavolikogu arendus- ja ettevõtluskomisjoni esimees ning Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president.

Andres Vään peab SA Põltsamaa Lossi Arendus tegevuse kavandamisel esimeseks ja kõige olulisemaks ülesandeks uue finantsplaani koostamist.

“Samuti on tarvis leida ökonoomsem lahendus lossikompleksis paiknevate hoonete kütmiseks. Seni on sooja ostetud aktsiaseltsist Põltsamaa Felix, kuid mõistlikum oleks otsida odavam variant,” märkis ta.

Nõukogu nimetas SA Põltsamaa Lossi Arendus ajutiseks tegevjuhiks Põltsamaa linnavolikogu liikme, senise nõukogu esimehe Terje Trei, kes on ametis kuni käesoleva aasta lõpuni. Selleks ajaks tuleb konkursi teel leida uus tegevjuht.

“Loodetavasti kaasab Põltsamaa Ettevõtjate Liidu presidendi ametit pidav Andres Vään lossikompleksi puudutavate probleemide lahendamisse ka võimalikult palju piirkonna firmajuhte,” ütles Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots, kes tegigi ettepaneku Vään SA Põltsamaa Lossi Arendus nõukogu esimeheks valida.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus