Sihtasutuse nõukogu esimees astus tagasi

 

Põltsamaal on loodud lossikompleksi probleemidega tegelemiseks sihtasutus Põltsamaa Lossi Arendus. Kuni käesoleva ajani juhtis selle nõukogu Raivo Suni, kes astus eelmisel nädalal tagasi.

Sihtasutuse Põltsamaa Lossi Arendus probleemid olid jutuks hiljuti toimunud Põltsamaa linnavolikogu istungil. Põltsamaa linnapea Jaan Aiaotsa sõnul esitas Raivo Suni avalduse sihtasutuse nõukogu liikme ja esimehe kohalt lahkumiseks tänavu 1. oktoobril. Suni kirjutas oma avalduses, et  ta ei ole suutnud sihtasutuse Põltsamaa Lossi Arendus nõukogu liikmena mõjutada lossikompleksi arengut ja mitmetel sihtasutuse nõukogu koosolekutel sõnastatud otsused on jäänud täitmata.

Raivo Sunist sai sihtasutuse nõukogu liige eelmise aasta suvel ning ta valiti esimesel koosolekul ka selle esimeheks. Sihtasutuse ülesandeks on korraldada järelvalvet juhatuse tegevuse üle. Juhatus on praegu üheliikmeline ja sinna kuulub Põltsamaa linavalitsuse majandusnõunik Maimu Kelder. Sihtasutuse nõukogu on neljaliikmeline, sinna kuuluvad veel Margi Ein, Anti Orav ja Andres Vään. 

Pärast Raivo Suni lahkumist on lubanud sihtasutuse juhatuse liikmena tööle asuda Terje Trei. Raivo Suni loodab, et saab Põltsamaa lossikompleksiga seotud probleemide lahendamisele kaasa aidata ka nõukogu liikmeks olemata.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus