Sihtasutus tegi esimesi töökokkuvõtteid

Sihtasutuse hallatav Tabivere vabaajakeskuse esimene korrus oli suvel avatud kuuel päeval nädalas kuni keskööni ja see õigustas ennast. Viimasel ajal on vabaajakeskuse kasutusaktiivsust tõstnud ruumide kasutamine isiklike tähtpäevade tähistamiseks ning asjaolu, et kooliõpilased saavad septembrikuu jooksul bowlinguraja kasutamisel hinnasoodustust.

            ?Oleme jälginud vabaajakeskuse külastatavust päevade lõikes, analüüsinud tulemusi ning jõudnud järeldusele, et kuigi me oma kulusid veel ei kata, tasub edasi tegutsedes selle poole püüda, et tekiks keskuse külastamise traditsioon ja koos sellega kasvaks maja populaarsus. Kõik kultuuriasutused vajavad oma traditsioonide väljakujunemiseks aega, nii ka meie vabaajakeskus,? ütles sihtasutuse nõukogu esimees, Tabivere valla abivallavanem Kalev Kurs.  

            Tema sõnul jääb maja ka edaspidi avatuks keskööni. Kui selgub, et see ennast pimedamal ajal ei õigusta, siis lühendatakse lahtiolekuaega. Vabaajakeskuse töötajad on nõukogu esimehe sõnul aga vaid kiitust väärt.

            “Nad on väga tublid ja aktiivsed. Nad on huvitatud, et majal hästi läheks ja pakuvad ise kõikvõimalikke uusi lahendusi ja ideesid välja,” ütles Kalev Kurs.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus