Selver kinkis Jõgeva haiglale skalpelli ostmiseks 3733 eurot

Kolmapäeval andis Jõgeva Selveri juhataja Kaire Hõim Jõgeva haiglale üle heategevusprojekti “Koos on kergem” raames kogutud 3733 eurot. Selle raha eest muretseb   haigla  kõrgsagedusvoolul töötava skalpelli, mida on vaja eelkõige laste operatsioonidel.

Mullu kogusid Selveri kliendid Jõgeva haigla jaoks 3212 eurot, selle raha eest sai haigla muretseda kõrva-, nina- ja kurguarsti tööks hädavajaliku keskkõrva analüsaatori ehk impedantsmeeteri. Jõgeva haigla kõrva-, nina- ja kurguarst Kaie Heero ütles, et keskkõrva analüsaator on tema töös hädavajalik, et teha kindlaks keskkõrva põletikke, samuti mõõta kuulme luukestade vahelise lihase refleksi.

Jõgeva Selveri juhataja Kaire Hõim ütles, et kohalikud inimesed annetavad meelsasti kohalikule haiglale. “Kõige meelsamini annetatakse laste heaks,” märkis ta.

Doktor Kaie Heero ja sihtasutuse Jõgeva Haigla juhataja Peep Põdder tänasid lahkeid annetajaid ning märkisid, et iga aastaga on haiglale annetatav summa suurenenud. “See teeb meile rõõmu,” kinnitas haiglajuht.

Üheteistkümnendat aastat korraldatava projekti raames kogusid kõik Selverid heategevuseks raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale.

Võrreldes mullusega kasvasid toetussummad kõikides maakondades. Heategevusprojekt “Koos on kergem” hõlmas ajavahemikku 21. novembrist 8. jaanuarini. Kliendid said head teha iga ostuga, Mesikäpa šokolaade ostes ning annetuskasti raha jättes. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid Kalev, Prike ja Glaxo Smith Kline. Tänavu kasvas annetusraha eelkõige ostude arvu ja šokolaadide müügi toel. Sularaha kasutatakse ostmisel aasta-aastalt aina vähem ning seetõttu tehakse ka annetusi sularahas vähem.

Selveri annetused Jõgeva haiglale

*2014 – 3733 eurot kõrgsagedusvoolul töötava skalpelli muretsemiseks

*2013 – 3212 eurot keskkõrva analüsaatori muretsemiseks

*2012 – 2829 eurot logopeedi kabineti remondiks ja sisustamiseks

*2011 – 2098,67 eurot taastusravi kabineti sisustuse uuendamiseks

*2010 – 30 631 krooni pediaatri kabineti sisu uuendamiseks

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus