See on Mustvee!

Iga poole aasta tagant peab Mustvee linnavolikogu kedagi umbusaldama, muidu pole rahvaasemikud ilmselgelt oma positsioone väärt. Tänavu mai algul löödi minema volikogu esimees Jaan Rahuküla. Nüüd siis, reede õhtul, sai sama saatuse osaliseks järjekordne linnapea Urmas Laur. Eriti küüniline on, et seda tehti jõulurahu ajal, vahetult enne  pühi.

Üle poolteise aasta linnapea Mustvees naljalt vastu ei pea. Kui ta ise avaldust lauale ei pane, siis sunnitakse ta lahkuma umbusaldusega. Hoolimata sellest, et ta on valimistel korraliku arvu hääli saanud. See ei loe mitte midagi!

Head Mustvee inimesed! Kõigi ja kõige umbusaldamine ei lahenda teie probleeme! Mustvee linn vajab rahu ja stabiilsust, et areneda. Üksteisele kaigaste kodaratesse loopimine ei too linna maksumaksjaid juurde, vaid vastupidi, peletab minema ka seni siin elanud ja töötanud inimesed. Keegi ei julge investeerida ebastabiilse võimuga omavalitsusse. Fondid ja sihtasutused ei riski anda raha piirkonda, kus võim pidevalt vahetub. Millal hakatakse Mustvees sellest kord aru saama? 

20. detsember 2011

blog comments powered by Disqus