SEB kontorihoone valmib augusti lõpuks

Möödunud nädalal alustati Jõgeva SEB pangakontoris ulatuslikku remonti, mis peaks valmima augusti lõpuks, senimaani on Keskuse poe teisel korrusel avatud asenduskontor.

 

Remonti vajas Jõgeva SEB pangakontor juba ammu. SEB lõuna regiooni kontorite juht Mati Kitsik ütles Vooremaale, et Jõgeva kontor on üks esimesi SEB kontoreid Eestis, mis saab endale moodsa sisustuse. Praegu on uue sisustuse saanud vaid Tallinna Kristiine kontor, järgmine ongi kahe kuu pärast uuesti uksed avav Jõgeva SEB kontorihoone.

“Meie idee on muuta inimesele pangas käimine ikka meeldivaks elamuseks. Uus sisustus on kindlasti kliendisõbralikum ning ilusasse ja korralikku kontorisse on meie klientidel hea tulla,” selgitas Kitsik. Veel lisas lõuna regiooni juht, et maakonna keskuse kontor peab olema esinduslik. 

Kitsikus parema tuleviku nimel

Praegu töötab SEB Jõgeva kontor asendusruumides Keskuse poe teisel korrusel. Esialgu oli paljudel klientidel raskusi kontori leidmisega. “Muutsime viitade ja siltide süsteemi ning nüüd ei tohiks asenduskontori leidmine niivõrd keerukas olla,” selgitas Kitsik ning lootis, et kliendid on mõistvad ja saavad aru, et ajutine ebamugavus on vaid parema tuleviku ja mugavama klienditeeninduse nimel.

Näiteks Tartu Eedeni kontori remondi ajal ei avatud asenduskontorit. See polnud lihtsalt võimalik, sest ei leitud vajalikke ruume. “Selle asemel hoiame me Tartu Kesklinna kontorit lahti ka laupäeviti, varem oli meil Kesklinna kontor laupäevadel suletud,” selgitas lõuna regiooni juht.

Senimaani pole Mati Kitsikuni jõudnud kaebusi, et kliendid oleks remondi tõttu teenindamata jäetud, või et mingid olulised tehingud on jäänud tegemata, sest pole asenduskontorit üles leitud. Ka kõik töötajad saavad oma tööd endistviisi teha, kedagi pole remondi tõttu saadetud sundpuhkusele.

“Eks asendusruumides pole nii mugav kui pärsi kontoris ning palavate ilmade korral on töötajatel ka veidi raskem, kuid me saame hakkama,” lisas Kitsik. 

Võimalik sooritada kõiki tehingud

Asenduskontoris on olemas kõik võimalused ja lahendused nagu tavakontoriski. Kliendid saavad seal sooritada kõiki tarvilikke pangatehinguid, alates valuutavahetusest, lõpetades laenulepingute sõlmimisega. Siiski pole asenduskontorisse kohale veetud kõike atribuutikat, mis õiges kontoris. Järjekorranumbrit ei saa asenduskontoris võtta, nimelt ei ole asendusruumides järjekorranumbri automaati. Kliente teenindatakse elavas järjekorras.

Samas on olemas SEB asenduskontori ukse taga ka makseautomaat, seega hädapärased tehingud saab tehtud isegi kontoriruumi sisenemata. Lähim SEB pangakontor asub Põltsamaal.

Kõigi eelduste kohaselt valmib remont Jõgeva SEB kontoris augusti lõpuks. “Ma ei julge täpset kuupäeva veel praegu välja käia,” lisas Kitsik, kuid sõnas, et nad on palganud piisavalt usaldusväärse ehitusfirma ning senimaani on möödunud remont tõrgeteta.

Järgemööda hakatakse remontima ka teisi kontoreid üle Eesti. Oma järge ootavad Tartu Eedeni kontor, Valga ja ka Põlva kontorid. Ühtse, uue disainilahenduse peaks sedamoodi järgemööda saama kõik Eesti SEB kontorid.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus