Satera tegi Jõgeval taas uksed lahti

Pärast pea viite kuud suletud olnud tehnikakauplus Satera avas uuesti oma uksed, kuid sedakorda uues kohas, alates möödunud laupäevast töötab Satera tehnikakauplus endises Elioni esinduse ruumides, aadressil Põik tänav 2.

Mai algul oli Ants Prii sunnitud oma juhitava kaupluse Satera uksed AG kaubamaja hoones kinni panema, nimelt jäi selle pinna üürihind Prii kaupluse jaoks liiga kõrgeks. Tol momendil ei teadnud Prii, kas Satera esindus üldse kunagi Jõgeval uuesti avatakse. Kõik kaup, mis Jõgeva poe sulgemisel üle jäi, saadeti Põltsamaa Satera kauplusesse.

Üsna pea avanes Priil võimalus rentida Elioni poolt tühjaks jäänud ruumid Põik tänaval. “Kui Elion Jõgevalt lahkus, võtsin kohe maja omanikuga ühendust ning selgitasin, et olen antud pinnast äärmiselt huvitatud,“ rääkis Prii, kes sai müügipinna omanikuga ka kaubale. Uus müügipind on eelmisega võrreldes praktiliselt sama suur ning rendihind on kaupluse juhataja sõnul eelmisest veidi odavam.

Ants Prii rääkis, et uus asukoht on eelmisest tunduvalt parem. “Praegu on näha, et Jõgeva linna keskus on paari aastaga oluliselt nihkunud. See koht on eelmisega võrreldes rohkem linna südames. Siin on lähedal teised kauplused ja pangaautomaadid,“ selgitas Prii. Veel lisas kaupluse juhataja, et uues kaupluses on projektsoon vana kohaga võrreldes veidi parem. Nimelt on uues poes juhataja hinnangul parem kaupu lettidele paigutada ja ka klientidel on mugavam poes orienteeruda.

Kaubavalikul poe kolimisega suuri muutusi läbi pole viidud. Pakutav kaup on vana kaupluse omaga praktiliselt sama. Juunis Jõgevalt lahkunud Elioni tööd Satera üle ei võta. Sarnaselt Elionile on Saterast võimalik endale soetada digi TV pakette, nimelt pakub Satera klientidele võimalust liituda Starmaniga.

Poe riiulid olid möödunud nädala lõpus veel üsna hõredad, kuid Prii lubas, et selle nädala jooksul täituvad poeletid tehnikaga. Samas on võimalik kliendil kaupa ka tellida. “Meilt tellitud kaup jõuab kohale umbes paari päevaga,“ kinnitas Prii.

Avamisel sõnas poe juhataja, et Jõgeva kauplus on kolimiste arvult jõudnud Põltsamaa poega samale tasemele, nimelt on mõlemad kauplused olnud avatud kolmes erinevas kohas. Töötajaid on Sateras endiselt kaks. Üks endine ja üks uus müüja. Veel lisas Prii, et Satera taasavamisega vähendatakse paljude Jõgeva inimeste mured, enam ei pea Jõgeva elanik elementaarse tehnika soetamiseks sõitma Tartusse. Satera on avatud äripäeviti kell 9.00-17.30 ja laupäeviti kell 9.00-14.00.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus