Saskia Alusalu sai uue uisukostüümi

Pyeongchangi taliolümpia kangelanna Saskia Alusalu alustas uut kiiruisuhooaega uue tipptehnoloogial põhineva uisukostüümiga. 

Suurtoetaja Raha24 abiga soetatud uuel uisukostüümil on kapuuts, mis muudab selle aerodünaamiliseks ja aitab uisutajal suuremat kiirust arendada. Tipptehnoloogial põhinev elastne polüuretaankangas liibub nahale ning toetab keha suurtel kiirustel. „Kui saavutad jääl kiiruse, mis ületab 45 kilomeetrit tunnis, muutub kangas väga oluliseks. See ei tohi rebeneda ja peab kohanduma täpselt sinu kehaga,“ selgitas Alusalu.

Kokku on Alusalul treeningutel kasutamiseks ligi 10 kostüümi. Võistlemas käib ta rahvusvärvides kombinesoonis. Praegu Saksamaal Inzellis treeniv Saskia Alusalu ütles, et enne võistlusi on treeningperiood väga intensiivne, septembris oli laager Itaalias ja ees on veel üks laager Hollandis. “Seejärel ootavad mind võistlused mitmel pool Euroopas aga ka USAs ja Jaapanis,“ andis ta teada.

Meie uisukangelanna kinnitusel on ta saanud selles kombinesoonis jääl olles palju komplimente teistelt võistlejatelt ja nende treeneritelt. „See motiveerib edasi pürgima ja annab tunde, et ma pole jääl üksi.”

Saskia Alusalu ja krediidiandja Raha24 vahel kaheks aastaks sõlmitud sponsorleping katab lisaks uisukostüümidele aastas ühtekokku nelja korraliku treeninglaagri maksumuse.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus