Santa Sahtel avas konteineri

Taaskasutus on moes. Ära viska ära seda, mida enam ei vaja. Too seisma jäänud asjad kogumiskasti. Konteiner kirjaga Santa Sahtel asub Jõgeva kesklinnas ärikeskuse Aia tänava poolsel küljel. FOTO: VAMBOLA PAAVO


Alates eilsest on Jõgeval Aia tänaval avatud riidekonteiner. Lapsevanemad või vanavanemad saavad anda lasteriided taaskasutusse, kas siis tasuta riidekonteinerisse, rentides sahtli 11 €/nädal (teenides müügitulu) või rentides sahtli 11 € /nädal (teenides müügitulu ja kasutades mugavusteenust).
„Nii jõuavad kasutatud riided uute kandjateni läbi meie. Teie aga saate rohkem ruumi, säästate loodust ja teete maailma paremaks. Sinu asjade müügist saadud tulu katab kaupluse ülalpidamiskulud ja laienemise,“ selgitas Kirbuka poodi pidava Santa Sahtel omanik Kristel Erikson.
Tema sõnul on nende missioon, et laste riided lähevad taaskasutusse siin ja visiooniks on olla Jõgeval esimene lasteriiete taaskasutuse starter.
„Suurim soov oleks aga konkureerida Jõgeva tööturul, et tuua juurde ka mitu töökohta just noortele või lastega peredele,“ lisas Erikson.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus