Sadalas tuleb taas vihmavarjunäitus

26. septembril Avatud külaväravate ja Maale elama projekti raames Sadala rahvamaja kõlakoja ümbruses toimuval üritusel korraldatakse vihmavarjude näitus, kuhu igaühel on võimalus tuua uudistamiseks oma vihmavarjud.
„Möödunud aastal Sadala kõlakoja platsil toimunud „Maal elamise päeval“ korraldasime erinevate esinejatega sündmuse, kus oli ka näitus vihmavarjudest, mida toodi kokku ligi 150,“ ütles Sadala külade seltsi juhatuse esimees Pille Tutt.
„Soovime korraldada võimalikult mitmekülgse vihmavarjunäituse, arvestades seda ootame erinevatest ajastutest pärinevaid mitmesugustes värvitoonides, väljanägemise, suuruse ja sümboolikaga vihmavarjusid. Iga vihmavarju omanik võib tuua oma varju ise. Teretulnud on aga seegi, kui ühe asutuse, ettevõtte, omavalitsuse, kogukonna, erakonna, sõpruskonna inimesed esitlevad oma vihmavarjusid koos. Nii avaneb ka omamoodi võimalus organisatsiooni nime reklaamimiseks rahvarohkel külasündmusel,“ lisas ta.
Pille Tuti sõnul on Sadalasse näitusele pakutavad vihmavarjud võimalik viia Jõgeval Kesk-Eesti ärikeskuse nullkorrusel (Aia 1) paiknevasse Eha Alt käsitööpoodi. Neid, kes annavad näitusele vähemalt kümme vihmavarju, ootab Sadala külade seltsi poolt üllatus. Pärast näitust tagastatakse vihmavarjud nende omanikele, seepärast on oluline jätta vihmavarjude juurde oma kontakt.
JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus