Sadala kõlakojas kõlas pühapäeval taas kaunis rahvamuusika

Oi, mis värvi olid ühtede tantsijate ja pillimängijate rahvarõivad! FOTO: PILLE TUTT Sadala Külade Seltsi eestvedamisel koostöös rahvamuusikute, rahvatantsijate, harrastusnäitlejate ja laululastega toimus pühapäeval Sadala lipuväljakul rahvalik etendus „Oi, mis värvi“. MADE SULTSON Selles loodi eestvedaja Pille Tuti sõnul rõõmsate eluvärvidega lugusid kodust, lapsepõlvest tantsu, laulu ja muusika kaudu. Kujunes justkui sild vanemate ja vanavanematega.Tuti…


Kogu artiklit saab lugeda Vooremaa digilehest või paberväljaandest, mis on saadaval Jõgevamaa ajalehtede müügikohtades ja maksab vaid 2,5€.

Telli paberleht Telli digileht Sisene digilehe lugejana

Oled juba portaali kasutaja? Logi sisse siin