Sadala kandi vabatahtlikud paigaldasid Metsatarekese mänguväljakule uued atraktsioonid

Sadala Hoolekande Ühingu vabatahtlikud paigaldasid Siimusti lastekodu Metsatareke õuele uued mänguväljaku atraktsioonid. Metsatarekese senine mänguväljak oli vananenud. Direktor Imbi Ivaski sõnul osteti annetusrahade eest mänguväljaku atraktsioonid, mille valmistas Imprest OÜ.

“Uus mänguväljak on turvalisem ja pakub eelmisega võrreldes rohkem võimalusi. Siin on võimalik ronida ja liugu lasta. Kõige rohkem pakubki lastele huvi mööda ronimisseina liumäele jõudmine. Kiikesid on mänguväljakul kaks: üks tavaline, teine nii-öelda “ahvikiik”, kus saab kiikuda köie otsas,” rääkis ta.

Mänguväljaku paigaldasid mittetulundusühingu Sadala Hoolekande Ühing vabatahtlikud Valdi Reinas, Danel Pärtelpoeg, Marten Sädeme ja Imre Väin.

“Siimusti lastekoduga on meil pikaajalised koostöösuhted. Oleme koos kaasa Eckard Klugiga selle asutuse perele mitmeid vajalikke esmeid viinud. Kui kuulsime vajadusest mänguväljak üles seada, olid meie nutikad ja osavate kätega mehed kohe nõus appi minema. Meistrimehekogemusi neil jätkub, sest kevadel tegid nad valmis hernehirmutised ja panid need seisma Sadala kandi külade vahele,” ütles hoolekandeühingu eestvedaja Luule Väin.

“Metsatarekese igapäevaelust, rõõmudest ja muredest teame hästi ka tänu sellele, et sealne direktor Imbi Ivask on pärit Sadalast ning osaleb agaralt kodupaiga seltsielus,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus