Saatesarja “Terve Eesti” salvestati ka meie maakonnas

Eesti Televisioon alustab septembris uue saatesarjaga “Terve Eesti”. See koosneb kümnest saatest, mis salvestatakse üheksas maakonnas. Augusti keskpaigas külastas võttegrupp saate salvestus toimus Torma vallas perekond Teppani kodus. Jõgevamaad, Lisaks maakonna ekspertidele saab lustakates võistlustes end proovile panna ka perekond. Juttu tuleb populaarsest rulluisutamisest, hommikusöögi ja koduse toidu olulisusest ning vaatluse all on ka selja tervis ja tervisespordiga tekkida võivad vigastused.

Jõgeva maavalitsuse terviseedenduse peaspetsialisti Maiu Veltbachi sõnul esinevad telesaates “Terve Eesti” Teppanite pere lapsed. “Sõna saavad maakonna eksperdid: füsioterapeut Martin Toht, uisutamistreener Väino Treiman ja kokanduspedagoog Anneli Peterson,” rääkis ta. Saate eksperte aitas valida Jõgevamaa Tervisenõukogu, saates võistelnud pere leidis režissöör Marit Ummelas.

“Saates osalejatel oli rääkida palju huvitavat ja kasulikku. Me olemegi pidanud mõttekaks kaasata ekspertideks asjatundjaid maakondadest, kus parajasti saadet salvestame,” ütles Marit Ummelas. Saatejuht on Hannes Hermaküla.

Saatesari algab 9. septembril, Jõgevamaal salvestatud saade jõuab eetrisse 23. septembril.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus