Saare-Voore laste laulusillerdus meelitas päikese välja

Noorimad, 3-4-aastasi lauljaid paremusritta ei seatud. Oma esinemisjärge ootasid põnevuse ja ärevusega Karl-Mathias Siimann, Sandra Altmäe, Armo Ivask, Kristel Lalin ja Kati Kallas.

Järgmises, kuni 7-aastaste kategoorias märkis paikkonna muusikainimestest koosnev ?ürii ära Egelin Altmäe Kaisa Kallase ja Kristin Lalini ees.

1.-2. klassi lapsi võistles kokku kaheksa: Mari-Liis Rosenberg, Kelli Kallas, Vahur Pavlov, Kätriin Kruusaauk, Rauno Martin, Merkeli Soo, Helen Abroi ning Berit Koks ? tema tõsteti esile ?Tiiu-talutütrekese? ilusa ja julge esitamise eest.

9-aastane Indro Koks oli noorim ja parim oma vanuseklassis, 3. ja 4. klassi laste hulgas. Üles astusid veel Kerli Kaasik, Moonica Kaljund, Kairo Kaasik, Karolin Kruusaauk, Kuido Hint, Kertu Kaasik, Veronika Pavlov ning Triin Märtsin. ?ürii arvates oli selle vanuseklassi tase kõige ühtlasem, seega esipreemia saaja väljaselgitamine kõige keerulisem.

Vanimate võistlejate, kuni 8. klassi noorte seas laulis kõige paremini Kerli Säärits. Kaiti Sepp sai ilusaima koduteemalise laulu ja artistliku esinemise eest perekond Kruusaaugu eriauhinna. Neile pakkusid konkurentsi Kaili Kaasik, Katrin Lastik ja Katrin Rikka.

Osavõtumedali ja -auhinna said kõik lavale astunud noored lauljad. Kohvikus ootas neid jäätis.

Laulukontserdi vaheaja sisustasid Merleen Läänemägi tantsustuudio neiud hoogsate tantsude ja liikumisseadetega.

?ürii liige Küllike Joosing ütles, et hinnati laste ülesastumist n-ö siin ja praegu. ?Jälgisime, et kõik esinemise elemendid oleksid omavahel harmoonias,? täpsustas ta ning lisas, et kuigi igas vanuseklassis tuli nimetada tublim, väärivad sama suurt tunnustust kõik lapsed ja noored, kes Laulusilleril esinesid.

Laululapsi juhendasid Heveli Ivask, Gea Ant ja Anneli Tamm.

ANDRES LOORAND

blog comments powered by Disqus