Saalijalgpallis alustati uut aastat

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel peeti eelmise nädala lõpus liigade teise ringi esimesed voorud. Võistlustules olid ka mõlemad Jõgevamaa klubid.

FC Jõgeva Wolves mängis esiliiga turniiril Kohilas sealse jalgpalliklubiga ja kaotas 6:11 (1:6). Nagu tulemusest näha, otsustas mängu saatuse esimene poolaeg. Täpsemalt mängu esimesed 16 minutit, mille järel väljakuperemehed juhtisid 6:0.

Teisel poolajal seisult 1:8 õnnestus „huntidel“ lüüa kolm väravat järjest, kuid siis vastas samaga ka vastane. Lõppetulemuseks jäi siis kaotus 6:11.

Wolvesi poolelt lõi Timo Erkki Huttunen koguni neli väravat. Korra said jala valgeks ka Erik Kesa ja Kristo Päkko.

Teises liigas sai Jõgeva SK Noorus-96 suure 10:5 (7:1) võidu Sillamäel sealse Kalev Alexela üle. Jõgeva juhtis juba 10 minutiks Mairo Tikerberi kahest ja Raul-Martin Sirkase ning Jürgen Hiljuranna väravatest 4:0. Pärast 7:1 võidetud poolaega juhiti teisel poolajal juba 8:1, kuid siis mäng rahunes.

Nooruse poolt lõid väravaid veel Andro Lepp kaks, Stenver Kleimann-Leimann, Lauri-Robert Indus, Sirkas ja Hiljurand ühe. Nooruse meeskond on võitnud nüüdseks kõik üheksa mängu ja edu teisel kohal asuva Rõuge Saunamaa ees on 9 punkti. Järgmisel laupäeval võetakse koduses Virtuses kell 15 vastu Põhja-Sakala meeskond.