Saalijalgpallis alustatakse uut aastat

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel peeti lõppenud aasta viimase mängud möödunud laupäeval. Kuid juba täna alustatakse uue aasta mängudega.

Jõgeva FC Wolves lõpetas aasta 29. detsembril, mil koduses Virtuses jäädi 3:5 (1:1) alla JK Kohilale. Jõgeva jäi 13. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid kaks minutit hiljem Eduard Kovbasnjuk viigistas. Kohe teise poolaja algul jäädi 1:2 taha, kuid taas seadis Kovbasnjuk tabloole viiginumbrid.

Siis kasvatasid külalised eduseisu aga kaheväravaliseks (4:2) ja vaatamata Taivo Pärnametsa tabamusele seisuks 4:3, vormistati lõpuvileks 5:3 võit.

FC Wolves alustab esiliigas uut aastat 8. ehk viimaselt kohalt. Kaheksa mänguga on kogutud 4 punkti: üks võit, üks viik ja kuus kaotust. Samas on suutnud „hundid“ anda ka kõige tugevamatele vastastele tõsiseid lahinguid. Juba täna õhtul mängitakse JK Kohilaga taas, seda vastase väljakul. Kohila on tabelis kolmandal kohal.

Teises liigas mängiv Jõgeva SK Noorus-96 sammub aga võidult võidule, sest võidetud on kõik kaheksa mängu. Väravate suhe 70:28 ja edu teisel kohal asuva Rõuge Saunamaa ees kuus punkti.

Noorus alustab uut aastat pühapäeval Sillamäel mänguga tabeli viimase JK Kalev Alexela vastu.

Naiste meistriliigas on Põltsamaa SK Motiiv 12 punktiga viiest mängust teisel kohal.