Saalihoki meistrivõistlustel on liider Tähe esindusvõistkond

Sügisel alanud Eesti saalihoki meistrivõistlustel on praegu liider seitsmekordne Eesti meister Jõgeva Tähe esindusmeeskond, kes on võitnud kõik neli mängu.

Spordiklubi Tähe juhatuse esimees Marko Saksing peab eduka alguse üheks põhjuseks meeskonna noorenemist.

Tähe esindusmeeskond on 2005.-2006. aasta hooaja meistrivõistlustel võitnud võistkonda Tähe II 14:0, Citröeni 9:4, Saku Fortuunat 11:4 ja Tartu Ülikool ISIC 5:2. Marko Saksing hindab kõige pingelisemaks mänge meeskondadega Tartu Ülikool ISIC ja Citröen.

Kõige rohkem on vastase väravat tabanud Lauri Hõim, kes on tänavuste meistrivõistluste ajal ka kapten. Tähe esindusmeeskonna väravat kaitsevad Veiko Raudsepp, Ivo Lepik ja Ruslan Blinnikov.

Tänavustel meistrivõistlustel võistlevad Tähe esindusvõistkonnas esmakordselt senini Tähe IIs mänginud Ilmar Niitov, Mario Paulus, Nikita Bõstrov, Tammi Kivi, Nikolai Roop ja Tanel Soidla. ?Uued ja võimekad mängijad on kindlasti meeskonna vastupanuvõimet ja võistlustahet tugevdanud. Oleme hakanud mõnedest tagasilöökidest üle saama,? ütles Marko Saksing.

Kapten Lauri Hõim märkis, et esindusmeeskonnale on toonud edu ka järjepidevad treeningud peatreeneri Jari?Petri Anttila juhendamisel.

Meistrivõistluste mängud jätkuvad ka sel nädalavahetusel. Reedel kohtub Tähe II spordikeskuses Virtus meeskonnaga Tartu Ülikool ISIC. Laupäeval on Kristiine spordihoones Tähe esindusmeeskonna vastaseks TTÜ ja pühapäeval Viskoosa.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus