Saalihoki lühiuudised

Medalimänge alustati kaotusega

Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond alustas saalihoki Eesti meistrivõistluste medalimänge kaotusega, kui Tallinnas peetud esimeses poolfinaalmängus jäädi 6:8 (3:1, 1:5, 2:2) alla TalTechi meeskonnale.

Jõgeva jäi küll kohtumise 4. minutil 0:1 taha, kuid varsti Peteris Freimanis viigistas ja järgnenud 20 minutit valitseti mängu. Kristo Lehiste ja liro Liede kahest väravast juhiti 22. minutiks mängu 4:1. Juba tundus, et play-offi alustatakse magusa võiduga, kuid siis anti mänguohjad täielikult käest. Viimasele vaheajale mindi juba 4:6 kaotusseisus, sest vastased olid saavutanud viis järjestikust väravat.

Viimane kolmandik andis tulemuseks 2:2 viigi (Jõgeva väravad tegi Margus Guss) ning tulemuseks oli valus 6:8 kaotus.

EMÜ SK meeskond kaotas teises poolfinaalis koduväljakul Sparta Team Automaailmale 7:11. Play-off mängud jätkuvad kahe nädala pärast.

Tähe noored Eesti meistriks

Fatpipe Eesti noorte meistriks saalihokis U11 vanuseklassis tuli Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 meeskond, kelle treeneriks on Marko Saksing.

Jõgeva järelkasvumeeskond alistas meistrivõistluste tasavägises finaalis karistusvisetega Tallinna HC Viper/Novikov team 09 meeskonna tulemusega 5:4 (1:2, 3:2, 1:0). Pronksimängus võitis EMÜ SK Sparta team Automaailma 15:3.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 oli enne finaali alistanud poolfinaalis Sparta team Automaailma suureskooriliselt 12:1 (5:0, 7:1).

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 meistermeeskonnas mängisid: kapten Marek Rosin, Oliver Raudsepp, Silver Raudsepp, Markus-Lion Räitsak, Markus Aleksander Teppan, Mikk Allika, Rasmus Moora, Remi Asman, Oleg Vasjov, Daniil Lavruškin, Kert Kristjan Kukk ja Kristofer Kiis. Meeskonna peatreener Marko Saksing.