Ruukki Ekspress jõudis Põltsamaale

“Ettevõtlustegevuse arendamiseks on Ruukki Products AS käivitanud programmi Ruukki Ekspress, mille põhjal otsime koostööpartnerid, kellele ärituge pakkudes  rajame samanimelisi esindusi erinevates Eestimaa piirkondades. Sellisele firmale anname üle oma kaubamärgi, mida arvestades meie viieteistkümneaastast turulolekut väga hästi tuntakse, tarnime  metallitöötlemiseks kantpingi, tasume ruumide rendi ja eraldame transpordivahendi. Kogu tooraine pärineb meie tehasest, mis asub Pärnus. Põltsamaal otsustasime teha koostööd osaühinguga Bueno,” rääkis programmi Ruukki Ekspress üks algatajaid ja Jõhvis asuva Virumaa kontori juhataja Kalev Naur. 

Tema sõnul  on varem loodud Ruukki Ekspressid saavutanud häid majandustulemusi, mis tõestab, et ettevõtmine on ennast õigustanud. “Kohalikel ekspressidel on meie käibe suurendamisel väga suur roll,” kinnitas ta.  

“Peame vajalikuks avada Ruukki Ekspressid kõikides maakondades. Jõgevamaal otsustasime esinduse teha Põltsamaale, sest selle piirkonna ettevõtted ja elanikud on tundnud meie toodangu  vastu tõsist huvi,” ütles Ruukki Products AS Lõuna-Eesti piirkonna müügijuht Rutt Lepp.

Osaühingu Bueno juhataja Vitali Goro?ko sõnul saab Põltsamaa Ruukki Ekspressist tellida kõikvõimalikke plekksepatöid ja ühtlasi  kõikide Ruukki Products AS toodete paigaldamist.

 “See, et üle-eestiliselt tuntud firma Ruukki Products AS  tegi investeeringu Põltsamaale, kinnitab tõsist usaldust meie linna kui areneva ettevõtluskeskkonna vastu, ” arvas avatseremoonial Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus