Rohkesti tasavägiseid kohtumisi

Põltsamaa Jõuluturniiril võrkpallis, mida peeti Villu Ojassalu eestvedamisel juba 22. korda, oli enamik kohtumisi tasavägised ning pakkusid lusti veteransportlastele pea- ja ülikoolilinnast, Pärnust, Viljandist, Jõgevalt ja Põltsamaalt. Nii mängisid kõik neli mängu 1:1 Tallinna ja Jõgevamaa naiskonnad. Nägusa rändkarika viisid teist aastat järjest Pärnusse sealsed võrkpallurid, kelle kapten on Pärnumaa spordiveteranide klubi esinaine Lii Rõõmusaar.

Neljast meeskonnast alistasid Tartu ja Põltsamaa Tallinna ja Jõgeva 2:0. Nende omavaheline kohtumine lõppes 1:1. Esimese geimi võitis Põltsamaa 27:25, teise Tartu 25:22. Üks enampunkt andiski esikoha Tartule. Põltsamaa mängijaist sai eriauhinna Mihhail Somelar, jõgevlastest Enn Kangur.

Maamängijate kaalukas võit

Kolmandat korda võtsid üksteiselt mõõtu Põltsamaa ümbruskonna valdade saskumänguhuvilised. Esimesel kohtumisel olid paremad linna mängijad, kolmanda kohtumise võitsid aga valdade mängijad.

28. detsembril alustavad saskusõbrad Rivaali kohvikus talvise hooaja mängudega.

Võitsid Ennist ja Lindsaar

Jõulukuu teise bridziturniiri paaridele võitsid Eino Ennist ja Ago Lindsaar 4-punktilise eduga Jaan Suti-Villu Ojassalu ja Ants Meeritsa-Raivo Siku ees. Ennisti võistluspartner Ago Lindsaar, kes praegu Kamaris talu peab, oli muide aastaid tagasi Tallinna üks parimaid bridzimängijaid.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus