RMK toimimiskeskused Jõgevamaal on Pikknurmes ja Laiusel

Halliku metskonna kontor antakse puhkemajandusele. Praeguse 62 metskonnakontori asemel jätkab RMK tegevust 28 toimimiskeskuses, teatas ettevõtte kommunikatsioonijuht.

Tema sõnul peeti toimimiskeskuste asukoha valikul silmas eelkõige inimeste paiknemist ja vajadusi konkreetses piirkonnas.

?Eesmärk on tagada võimalikult ladus ja ressursisäästlik töökorraldus. Kogu Eestit kattev kontorite võrgustik kindlustab RMK kohaloleku üle Eesti, mis on oluline ka maapiirkondade arengu seisukohalt,? lisas ta.

Uue struktuuri toimimiskeskused alustavad tööd tänavu 1. juulist. RMK töötaja saab oma töökoha valida olenevalt sellest, milline toimimiskeskus talle asukoha poolest kõige paremini sobib.

Vabanevatele metskonnakontoritele üritatakse esmajärjekorras rakendust leida RMK süsteemis ? nt loodusmajade või loodushariduskeskustena, ent kui see ei osutu vajalikuks, siis keskkonnaministeeriumi valitsemisalas. Juhul kui riigi funktsioonideks rakendust ei leita, võõrandatakse hoone riigivara seaduses ettenähtud korras.

Vooremaa

blog comments powered by Disqus