Riigimetsa Majandamise Keskus kutsub loodushuvilisi puid istutama

Kevadised istutamistalgud algavad 25. aprillil ja toimuvad erinevates kohtades üle Eesti. Enda jaoks sobivaima koha ja aja saab valida registreerumisel. See algas eile ning ennast saab istutajaks kirja panna kuni 30. aprillini või niikaua, kuni vabu kohti on.

Jõgevamaal on istutajate kogunemispunktid Kõnnus, Kuristal, Põltsamaal, Altnurgas ja Sõõrul, neist Kõnnu ja Sõõru piirkonnas on talgurühm juba komplekteeritud.

Et eelmisel kevadel oli istutamishuvilisi tunduvalt rohkem, kui neile selleks võimalust anti, paluvad korraldajad registreerumist väga tõsiselt võtta ja panna ennast kirja alles siis, kui osalemises kindel ollakse.

Töö paremaks organiseerimiseks määratakse istutamiskohtade läheduses kindlaks kogunemispaigad, kust koos juhendajaga õigesse kohta minnakse.

Ühistransporti talgulistele ei ole ja kohalejõudmise eest tuleb ise hoolt kanda. Ka isikliku sõidukiga on igale poole lihtne ligi pääseda ja parkida. Kaasa tuleks võtta töökindad, soovitavalt ka labidas ja ämber.

Metsatalgutele saab end kirja panna Riigimetsa Majandamise Keskuse koduleheküljel aadressil www.rmk.ee, kust leiab ürituse kohta ka lisainfot.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus