Reformierakond osaleb Kesk-Eesti messil

Reformierakonnal on Jõgevamaal 120 liiget ja 7 piirkonnaorganisatsiooni. Peatselt on moodustamisel piirkonnad veel kolmes vallas. Eesmärgiks on järgmistel kohalike volikogude valimistel osaleda kõikides omavalitsustes oma nimekirjaga. «Reformierakondlane on ettevõtlik Eesti riigi kodanik, kes väärtustab töö tegemist, kui üht olulisemat tegevust ühiskonnas heaolu saavutamiseks. Olulised märksõnad Reformierakonna jaoks lisaks tööle on perekond ja tervislik elukeskkond,» lausus erakonna arendusjuht Jõgevamaal Terje Trei, märkides, et viimasel ajal on Reformierakonna liikmete arvu kasv Jõgevamaal oluliselt suurenenud.

Lisaks piirkonnaorganisatsioonidele pakuvad noortele vaba aja veetmise võimalusi Noorte Reformiklubid Põltsamaal ja Jõgeval. Jõgevamaal tegutseb ka Reformierakonna naisteklubi NaiRe, mis ühendab ettevõtlikke naisi, kes ei pea organisatsiooni kuulumiseks olema erakonna liikmed.

Kesk-Eesti Messil on Jõgevamaa inimestel võimalus kohtuda nii Jõgevamaa reformierakondlaste kui ka noorteklubi liikmetega. Boksi külastajad saavad täita lühikese küsimustiku Eesti, Euroopa Liidu ja Reformierakonna kohta. Messiboksis saab kohtuda ka kaitseminister Margus Hansoni ja Riigikogu liikme Signe Kiviga.

PEEP LILLEMÄGI

blog comments powered by Disqus