Reena Koll võitis talvistel Eesti meistrivõistlustel esikoha

Möödunud laupäeval ja pühapäeval Tartu Ülikooli spordihoones peetud Eesti talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus sai Reena Koll (Jõhvi KJK Visa) teivashüppes 4.10-ga esikoha. Tallinna Sparta spordiseltsi esindav jõgevalanna Kaisa Kukk jäi napilt medalita 1500 meetri jooksus.

17-aastane Reena Koll ületas pühapäeval algkõrguse 4.00 teisel katsel ning järgmiseks kõrguseks valitud 4.10 esimesel üritusel. Kolli kõrval ainsana konkurentsi jäänud Nõmme KJK esindaja Lembi Vaheri avakatse samal kõrgusel ebaõnnestus ning ta viis järelejäänud katsed üle kõrgusele 4.15. Need aga talle edu ei toonud ning Reena Koll sai juba võitjana taas proovida Eesti rekordit tähistavat kõrgust 4.25. Meistrivõistlustel oma tänavuse sisehooaja viimase stardi teinud Kolli rekordiüritused kahjuks siiski ei õnnestunud. Teise koha sai teisvashüppes 3.90 ületanud Lembi Vaher, pronksmedali pälvis 3.70-ga Tiina Tikk.

29-aastane Kaisa Kukk sai laupäeval 1500 meetri jooksus ajaga 4.44,57 neljanda koha, kaotades pronksmedali võitnud Kelly Nevolihhinile 1,91 sekundiga. Esikoha võitis Liina Tšernov ajaga 4.24,66. Pühapäeval tegi Kukk kaasa 3000 meetri jooksus, aeg 10.31,88 andis viienda koha. Võitis Jekaterina Patjuk ajaga 9.26,90.