Reena Koll Sule mälestusvõistlustel tulemust kirja ei saanud

Üleeile Tartus Tamme staadionil peetud 49. Gustav Sule mälestusvõistlustel ei ületanud teivashüppaja Reena Koll algkõrgust 3.85 ning võistlustel tulemust kirja ei saanud.

 

Teisipäevasel teivashüppevõistlusel oli osalejaid vähe. Võistlusest ei võtnud osa ka Reena peamine konkurent Lembi Vaher. Lisaks Reenale olid naiste teivashüppes võistlustules vaid lätlannad Ildze Bortašcenoka ja rekordimehe Aleksandr Obižajevi tütar Krista Obižajeva.

Reena alustas võistlust kõrguselt 3.85, mida tal ületada ei õnnestunudki. Bortašcenoka alustas kõrguselt 3.53, mille ületas kolmandal katsel, ning esimesel katsel sai lätlanna jagu ka kõrgusest 3.69, mis jäigi tema selle võistluse laeks. Esikoha võttis Krista Obižajeva, kes ületas kõrguse 3.69 teisel ning 3.85 esimesel katsel. Kõrguse 4.00 ajas Obižajeva kolm korda maha.

Reena Kolli jaoks oli Sule memoriaal selle välihooaja üks esimesi võistlusi. Eelmisel nädalal Jõgeval treeninguid läbi viinud Reena isa Hanno Koll märkis, et nende eesmärk polegi Sule võistlustelt kõrget tulemust kirja saada. “Praegu tegeleme veel õigesse vormi saamisega,” selgitas Hanno Koll.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus