Reena Koll alustas hooaega 3.80-ga

Teisipäeval Jõgeva linna staadionil toimunud teivashüppe GP-sarja Jõgeva etapil tegi oma tänavuse välishooaja avastardi Reena Koll, kes ületas algkõrguse 3.80 kolmandal katsel, järgnenud üritused kõrgusel 4.00 luhtusid.

“Väga rahule ei jäänud, 3.80 pole selline tulemus, mida lootsin,” ütles Jõgeva võistlusel uut teivast proovinud Eesti naiste teivashüpperekordi omanik. “Hüppetehnikas on praegu igal pool pisikesed apsud sees.” Tänavu gümnaasiumi lõpetava Reena Kolli hooaja peaeesmärgiks on juulis Rootsis Eskilstunas toimuvad juunioride EM-võistlused.

Meeste teivashüppes olid võistlemas ka viiemeetrimehed Veiko Aunapuu (5.15) ja Sander Moldau (5.05). Tuulistes oludes jäi Aunapuu laeks 4.65, Moldau ületas 4.40 kõrgusel olnud lati. Nende vahele mahtus 4.55 ületanud Toomas Kesküla.

Teivashüppe kõrval võisteldi ka kettaheites ja odaviskes. Noormeeste A-klassis võitis mõlemad alad tartlane Hans-Christian Hausenberg, kes heitis 1,5 kg ketast 45.49 ja viskas 600-grammist oda 60.32. Meesjuunioride kettaheites sai Artjom Nikitin parimal katsel kirja 49.47.

MATI ALEV 

 

blog comments powered by Disqus