Reedene Perepidu peetakse meie “tänavas”

Homme õhtul kell 20 jõuab ETV ekraanile populaarse meelelahutussarja Perepidu esimene poolfinaalsaade, kus võistlevad esimestes saadetes edukamateks osutunud perekond Koorts ja perekond Lass.

Saade võeti linti möödunud laupäeva, 17. novembri õhtul ja olukorra erilisust mõistes osales lindistusel fänne rohkem kui esimese, n-ö reasaate puhul.

Tabivere vallast Koogi külast pärit perepeoseltskond, kes kannab saates kokkuleppelist perekonnanime Koorts ja kuhu kuuluvad Liia Koorts, tema poeg Rauno Koorts, tütar Triinu Täpsi ja vend Kalev Kurs, tõdes, et vastased on neil tõesti tugevad ja ootusärevus suur.

Poolfinaalis võistlevad pered enam teineteist vastastikku hinnata ei saa, seda teeb vaid žürii. Koortside fännklubi oli seekord eriti arvukas, sest Maarja-Magdaleena segakoor, kus kõik neli võistlejat laulavad ja mida Liia juhatab, tuli laupäeval Tallinna kohale organiseeritult, bussiga. Loomulikult said nemad sõpru aidata vaid tuliselt aplodeerides, huilates ja “laineid” tehes.

“Nägime-kuulsime küll üht ja teist, aga eriti palju saladuskatet kergitada ei või. Ütleme vaid, et oleme lootusrikkad, sest nii Liia, Rauno, Kalev kui Triinu andsid endast parima, mis hetkel võimalik. Ka tants, millega nad palju vaeva nägid, õnnestus,” rääkisid laupäeval võistlustandril viibinud koorilauljad Anne Aunap ja Tiina Teder.

“Lindistus oli üldiselt ladus ja tempokas, kahe tunniga saadi hakkama ja veel enne sügavat ööd hakkasime koju sõitma,” kinnitasid nad.</p>

Kumb pere homme õhtul finaaliloa saab, sõltub suurel määral telefonihääletuse tulemustest. Seega — pöidlad pihku, aga mis peamine  — telefonid käepärast! 

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus