Reedel on Rahvaliidu sotsiaaltoimkond Põltsamaal

Kokkusaamise eesmärgiks on arutada lisaks hoolekandeasutuste ja teenuste reorganiseerimiskavale ka peatselt toimuva Rahvaliidu sotsiaalfoorumi korraldamist, teatas erakonna pressiesindaja.

Sotsiaaltoimkonda juhib Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Mai  Treial. Toimkonda kuuluvad Riigikogu liikmed Mart Opmann, Margi Ein, Mati Kepp, Vello Tafenau, Tegusate juht Elmar Truu ning teised sotsiaalpoliitikas tuntud arvamusliidrid.

?Reorganiseerimiskavas on mõningaid kitsaskohti, mida toimkonna liikmed on tõstatanud ning mis vajaksid erakonna seisukohavõttu. Sotsiaalministeeriumi kavas on märgata sarnasusi haridusreformiga, kus hoolekandeasutustele kuuluv kinnisvara ning investeeringud tahetakse anda aktsiaseltsi kätte,? ütles toimkonna juht Mai Treial.

Rahvaliit korraldab lähiajal sotsiaalfoorumi, kus arutatakse neid teemasid, mis on seotud kohalike omavalitsuste hallatavate sotsiaalteenustega.

?Foorumiga soovime kaasata rohkem erakonna liikmeid ja koostööpartnereid ning kujundada sotsiaalpoliitilised seisukohad kavandavate muudatuste ning tuleviku osas,? lisas Mai Treial.

Sügisest tegutseb Rahvaliidus kaheksa eri valdkonna töörühma. 
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus