Reede klubiõhtutel toetatakse Jõgeva Perekeskust

Homme Jõgeva kultuurikeskuses toimuval seltsingu Reede tänavuse hooaja esimesel klubiõhtul ja ka edaspidistel koosviibimistel on osalejatel võimalik  teha annetusi Jõgeva perekeskusele laste mängutuppa  pallimere muretsemiseks. Seltsingu Reede esindaja Merle Meituse sõnul said heategevuslikud projektid alguse eelmisel hooajal, mil klubiõhtutel osalejad annetasid Jõgeva laste- ja noortekeskusele raha fotoparaadi ostmiseks, mis nüüdseks ka muretsetud on.

“Käesolevast sügisest kuni tuleva aasta kevadeni saavad aga klubiõhtutel osalejad toetada rahaga Jõgeva Perekeskust,” ütles ta.

“Oleme palju kuulnud seltsingu Reede toredatest  klubiõhtutest. Reede eestvedajate algatus meile annetusi koguda teeb rõõmu. Selle raha eest tahame osta Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli hoones asuvasse mängutuppa pallimere,” rääkis MTÜ Perekeskus juhatuse liige Liina Stamm.  Tema ja samuti juhatusse kuuluv Žanna Toht lähevad ka ise Reede uue hooaja avaõhtule perekeskust ja selle ettevõtmisi tutvustama.

Merle Meituse sõnul sisustavad seltsingu homse peoõhtu  ansambel Kompakt Rakverest, sõnakunstnik ja anekdoodimeister Margus Kastor Põltsamaalt ja eksklusiivsed üllatusesinejad.

“Kes meie klubiõhtule seekord tulla ei saa, kuid siiski perekeskust toetada tahavad, võivad teha ülekande keskuse arveldusarvele 221038874951,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus