Reede aitab fotoaparaati osta

Kultuuri- ja meelelahutusüritusi korraldav seltsing Reede on algatanud heategevusliku projekti, mille raames kogutakse raha fotoaparaadi ostmiseks Jõgeva Noortekeskusele.

 

Seltsingu Reede tänavusel esimesel klubiõhtul Jõgeva kultuurikeskuses  sai igaüks teha annetuse noorte endi kujundatud korjanduskarpi. “Kuulsime, et noortekeskusel puudub kvaliteetne pildistamisvahend ja pilte tehakse sageli mobiiltelefonidega. Nii otsustasimegi toetada noortekeskust fotoaparaadi muretsemisel,” rääkis seltsingu Reede esindaja Merle Meitus. 

Raha kogutakse veel kolmel klubiõhtul

“Korjanduskarpi kogume fotoaparaadi jaoks raha veel kolmel klubiõhtul, mis sel hooajal  toimuvad. Annetada saab ka ilma klubiõhtul osalemata, selleks võib meiega ühendust võtta,” lausus Meitus.

Jõgeva linnavalitsuse noorsootöö peaspetsialisti Kaire Sakjase kinnitusel on noortekeskus Reedele abi eest väga tänulik.  “Fotoaparaat on meile oluline, et saaksime jäädvustada kõiki meie toredaid üritusi ja samuti igapäevaelu noortekeskuses. Fotoaparaat võimaldab meil edaspidi  fotonäitusi korraldada ja fotondusega seotud projekte läbi viia. Tulevikus kavatseme teha internetis oma kodulehekülje, kuhu saame fotod oma tegemistest kõigile vaatamiseks üles panna.”

Kaire Sakjase sõnul on olnud noortega kõneaineks ka fotograafiakursuse korraldamine noortekeskuses. “Praegu pole me veel leidnud inimest, kes seda kursust juhendaks. Kunagi on aga noortekeskuses kindlasti fotoring,” lubas ta.

Noored kutsuti esinema

Seltsingu Reede klubiõhtul pilte teinud vanameister Harald Lindok ütles, et on noortele fotograafiahuvilistele meelsasti valmis nõu andma.

Möödunudreedesel klubiõhtul esinesid noored ka ise ja esitasid kolm tantsukava. Tüdrukud astusid üles ekstra selleks õhtuks õpitud “Hea tuju tantsuga”, poisid esitasid omaloomingulise kava. Koosviibimisel osalejatele jagati ka noortekeskuses meisterdatud tänukaarte.

“Täname seltsingut Reede ka võimaluse eest klubiõhtul esineda,” ütles noorsootöötaja Kaire Sakjas.  

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus