Realiseerimiskeskus avab Jõgeval uksed

Neljapäeval avab Realiseerimiskeskus vanas Experdi poes oma 22. kaupluse just Jõgeval. Meeskond on komplekteeritud ja valmis tööle asuma. „Meil on üle ootuste hästi läinud. Kaader on komplekteeritud, kõik on kohalikud inimesed ja väga tublid. Poe juhataja Merle on loonud väga mõnusa ja tubli meeskonna,“ kiitis Realiseerimiskeskuse OÜ juhataja Tõnu Eermann.


Realiseerimiskeskuse nimest ei tasu end eksitada lasta, midagi kasutatut poes ei müüda. Aga valik erineb teistest kauplustest sellegi poolest. „Meie mõte on see, et 90 protsenti kaubavalikust impordime välisturgudelt Euroopast, Põhjamaadest, Aasiast ja kaugemalt. Meie mõte on osta kaubad otse ja realiseerida need ilma vahendajateta. Müüdavad tooted on sellised, mida ilmselt teistes Jõgeva kaubanduskettides ei ole. 35–40 protsenti moodustab pakendatud toidukaubad ja alkohol, ülejäänu on majapidamis- ja sisustuskaubad ning riided. Ja hinnad on väga head,“ lubas Eermann. Lisaks eelnimetatutele saavad loomasõbrad soetada kassidele ja koertele kvaliteettoitu.

Idee Jõgevale tulla oli ammu olemas. „Jõgeval puudub tänapäevase kaubanduspinna rentimise võimalus. Aga kuna see pind jäi meile ette, otsustasime proovida. Meid ei heiduta, et kauplus ei asu linna keskuses. Oleme veendunud, et meie juurde tullakse spetsiaalselt kauba pärast,“ ütles Eermann, et Jõgevale tullakse selleks, et päriselt jääda. „See saab olema sama täisväärtuslik kauplus nagu kõik teisedki.“

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus