Raudteeremondid toovad Jõgeva ja Tartu vahele osaliselt bussid

Tabivere-Kärkna raudteelõigu remonditööde tõttu muutuvad alates eelolevast laupäevast Tartu ja Valga liini rongide sõiduplaanid. Õhtustel reisidel tuleb teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti Jõgeva ja Tartu vahel kasutada bussi.
Eesti Raudtee jätkab Tapa-Tartu raudteelõigu rekonstrueerimisega, et tulevikus rongireis veelgi sujuvamalt ja kiiremalt kulgeks.
„Algavad remonditööd mõjutavad sõiduplaani ja reisijaid õnneks tavapärasest vähem. Kuivõrd teisipäeviti, neljapäeviti, laupäeviti ei saa õhtusel ajal rongid Jõgeva ja Tartu vahel sõita, tuleb nendel päevadel siiski paar ekspressrongi käigust ära jätta ning teiste õhtuste rongide puhul osa teekonnast bussiga läbida. Remondipäevadel ei ole käigus kell 18.53 Tartust ning kell 20.55 Tallinnast väljuvad rongid, Jõgeval tuleb bussi ümber istuda kell 17.43 ja kell 19.14 Tallinnast väljuvate rongide puhul.
Ka õhtul viimasena Tartust väljuv reis on kuni Jõgevani asendatud bussiga, väljudes kell 20.15,“ kirjeldas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.
„Kuna bussid on rongidest aeglasemad, muutuvad ka väljumis- ja saabumisajad. Samuti tuleb teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti muuta Valga liini õhtuste rongide aegu, et jätkuvalt oleks võimalikud ka ühendused Tallinnaga.“
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus