Rannavõrkpallisari algas osalejaterohkelt

Esikoht ei tulnud kummalegi paarile kergelt ? kasvõi juba sellepärast, et võistlus oli mitme viimase aasta lõikes osalejaterohkeim: naiste turniiril tegi kaasa kümme, meeste turniiril koguni 17 paari. Viimastest olid kaks, tõsi küll, hoopis segapaarid. Naised jagati kahte, mehed koguni nelja alagruppi.

Naiste esimesest alagrupist pääsesid poolfinaali Liina Annok-Piret Nukka (Torma) ja Renna Pärlin-Marit Paas (Kasepää), teisest alagrupist Liisi Eglit-Kaja Toom (Põltsamaa) ja Virge Otsa-Merike Värs (Pala). Kaotuseta väljusid poolfinaalist Annok-Nukka ja Eglit-Toom. Viimastel õnnestus võita ka finaalmäng. Kolmanda-neljanda koha mängus olid paremad Otsa-Värs.

Meeste alagruppidest pääsesid finaalturniirile Mikk Lõhmus-Joosep Randoja (Jõgeva), Kaupo Mets-Andres Kangur (Kurista), Ardo Rosin-Tanis Kulp (Põltsamaa) ja Alar Paas-Priit Pall (Lustivere). Mets-Kangur tegid finaalturniiril “puhta töö” ja tulid esimeseks, Lõhmus-Randoja olid kahe võiduga teised ja Paas-Pall ühe võiduga kolmandad.

Võistluse korraldas Kuremaa Spordikeskus, peakohtunik oli Andres Lippur ning auhinnad panid välja OÜd Yes Sport ja Panther Teemaja. Maakonna rannavõrkpallisarja teine etapp peetakse 30. juulil Torma uutel väljakutel ja kolmas etapp 28. augustil Mustvees. Kolmas etapp kujutab endast üksiti maakonna meistrivõistlusi.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus