Rannavõrkpalli karikavõistlused on poole peal

Eelmisel nädalal peeti Põltsamaa rannaväljakul maakonna rannavõrkpalli karikavõistluste teine etapp. Esimene neist viidi läbi juuni alguses Tormas. Kokku peetakse sel suvel maakonnas rannavõrkpallis neli etappi.

Naiste võistkondadest oli end kirja pannud kolm paari. Esimesel võistlusel osales paraku vaid üks paar — Kady-Kairit Kerve ja Piret Nukka Tormast. Põltsamaal oli kohal juba kaks võistkonda, kuid osaleda ei saanud sel korral just Torma rannavõrkpalli paar. Teisel etapil olid esindatud vaid Põltsamaa naiste võistkonnad. Omavahelises mõõduvõtus olid Maia Pruuli ja Helis Ojala paremad Kaisa Viksist ning Gerli Ränist. Praegu jagavad Pruuli/Ojala esikohta Torma võrkpallipaariga.

Meeste arvestuses on kirjas viis võrkpallipaari. Esimesel etapil osales kolm võistkonda. Parim oli Jõgeva paar Kuldar Lääne ja Rait Metsaste, kellele jäid alla Jaanus Jaanpark ning Alger Allev samuti Jõgevalt. Torma paar Raido Oras ja Tanel Neimann olid avaetapil kolmandad. Eelmisel nädalal Põltsamaal võttis osa neli võistkonda. Seal olid parimad Põltsamaa mehed Martin Uusküla ja Janar Jürisaar. Teise koha vääriliselt mängisid Jaanpark/Allev ning kolmanda koha said Kuldar Lääne ja Rait Metsaste. Kahe etapi järel juhivad Lääne/Metsaste napilt ühe punktiga Jaanparki ja Allevi ees. Järgmine, kolmas rannavõrkpalli etapp peetakse juba tuleva nädala kolmapäeval Mustvees ning karikavõistluste neljas ehk viimane etapp viiakse läbi 17. juulil samuti Põltsamaal. 

Rannavõrkpalli karikavõistluste kahe etapi kokkuvõte

Naised                                                              punktid

1.-2. Kady-Kairit Kerve/Piret Nukka                      20

1.-2. Maia Pruuli/Helis Ojala                                20

3. Kaisa Viks/Gerli Räni                                     18 

Mehed

1. Kuldar Lääne/Rait Metsaste                            37

2. Jaanus Jaanpark/Alger Allev                            36

3. Martin Uusküla/Janar Jürisaar                          20

4. Raido Oras/Tanel Neimann                              17

5. Mart Toom/Karl-Joosep Kesküla                      16

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus